KY-EST15KH - Trójfazowy falownik hybrydowy 15kW
Łatwy montaż
Bardzo niski poziom hałasu
Stopień ochrony IP65
Kompleksowy serwis
Integracja wytwarzania i magazynowania
Inteligentny przełącznik
Obsługa zasilania awaryjnego, obsługa asymetrycznych obciążeń faz z płynnym przełączaniem.
Szeroki zakres napięć
Bardzo szeroki zakres napięcia PV 180V - 950V. Bardzo szeroki zakres napięcia akumulatora 180V - 550V.
Bezpieczny i niezawodny
Stopień ochrony IP65, niski poziom zniekształceń napięcia, nie generuje zakłóceń.
Inteligentny i przyjazny
Lekka obudowa, łatwa instalacja, obsługa GPRS/WiFi/RS485/USB.
Wydajne wytwarzanie energii
Maksymalna sprawność wynosi 98,2%, wydajność średzenia MPPT na poziomie 99,99%.
KY-EST15KH - trójfazowy falownik hybrydowy 15kW należy do rodziny nowoczesnych, beztransformatorowych inwerterów dedykowanych do pracy w instalacjach fotowoltaicznych współpracujących z magazynami energii.
Urządzenia współpracujące: akumulator z BMS typu KY-102V40AH.
| Parametr | SYMBOL KY-EST10KH |
| Parametry wejść fotowoltaicznych | Maks. moc wejściowa | 19,5 kW |
| Maks. napięcie wejściowe | 1 kV | |
| Zakres napięcia MPPT | 180 V - 950 V | |
| Napięcie startu | 120 V | |
| Prąd wejściowy | 28 A / 28 A | |
| Prąd zwarcia | 32 A / 32 A | |
| Liczba MPPT | 2 | |
| Liczba przyłączy na tracker MPPT | 2/2 |
| Parametry wejścia bateryjnego | Zakres napięcia roboczego | 180 V - 700 V |
| Maks. prąd ładowania/rozładowania | 50 A / 50 A | |
| Maks. moc wejściowa/wyjściowa | 15 kW / 15 KW | |
| Typ baterii | Li - ion / Lead - acid, LFP |
Paramety AC (strona podłączona do sieci) |
Znamionowa moc wyjściowa | 15 kW |
| Maks. moc pozorna | 10 kVA | |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 380 V, 3L/N/ PE | |
| Znamionowa częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz | |
| Maks. prąd wyjściowy | 12 A | |
| Zakres współczynnika mocy | ~ 1 regulowane ( 0,8 ind., 0,8 poj. ) | |
| Znikształcenia harmoniczne | < 3 % |
Paramety wyjścia AC (po stronie off-grid) |
| Maks. pozorna moc wyjściowa | 15 kVA | |
| Znamionowa częstotliwość wyj. | 50 Hz / 60 Hz | |
| Maks. prąd wyjściowy | 22 A |
Sprawność |
Maks. sprawność | 98,2 % |
| Sprawność ważona europejska | 97,3 % |
| Zabezpieczenia | Zab. nadprądowe AC | Zitegrowane |
| Zab. przed zwarciem doziemnym | Zitegrowane | |
| Monitoring i ochrona sieci | Zitegrowane | |
| Zab. przed wykr. prądu różnicowego | Zitegrowane |
| Pozostałe parametry | Zakres temperatur pracy | - 25°C do + 60°C |
| Wysokość robocza | < 4000 m.n.p.m. | |
| Poziom hałasu | < 40 dB | |
| Topologia | Falownik beztransformatorowy | |
| Metoda chłodzenia | Wentylacja wymuszona | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Zakres wilgotności względnej | 0% - 100 %, bez kondensacji | |
| Typ złącza prądu stałego | MC / Amphenol / Phoenix | |
| Typ złącza AC | Plug-in Connector | |
| Wyświetlacz | LCD | |
| Komunikacja w chmurze | RS485 (WiFi / 4G / GPRS opcja) | |
| Sposób komunikacji BMS | CAN | |
| Sposób komunikacji licznika | RS485 | |
| Metoda instalacji | Wiszący na ścianie | |
| Pobór własny (w nocy) | < 10 W | |
| Wymiary (SxGxW) | 505x630x220 mm | |